Futboll La Liga Sport

NUK BËN PJESË NË LISTËN E ZIDANE/ Ylli i Real Madrid do të largohet në merkaton e janarit, ja emri…

Isko do të lërë Real Madridin në merkaton e janarit.

Trekuartisti spanjoll nuk hyn në listat e Zinedin Zidanit që ka vendosur t’a largojë nga klubi madrilen. Juventus dhe Inter janë më të interesuarat për momentin.

Isko luan sezonin e tij të 8 me skuadrën “merengues” ku i cili duket se aventura e tij me fanelën e klubit mbretëror është drejt përfundimit.

Related posts

ARRIHET MARRËVESHJA/ Lojtari i Arsenal drejt kalimit në La Liga tek klubi i madh…

Delo.autor

NDIZET ALARMI TEK JUVENTUSI/ CR7 i dëmtuar nuk stërvitet, rrezikon të…

Delo.autor

E PAZAKONTË NË BOSNJE/ Të irrituar brenda dhe jashtë fushe, tifozët djegin makinën e arbitrave (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment