Futboll Seria A Sport

PO BËHET VIRALE/ Rrjetet sociale kryqëzojnë Dybala: Dy gabime që nuk fal tek Lazio-Juventus (VIDEO)

Nga Pirlo te Bonucci, nga vështrimet te mesazhet në rrjetet sociale.

Si mund Paulo Dybala të bëhet shënjestra e Lazio-Juve? Ndodh nëse ai kontroll topi i çorientuar përfundon në një rrëmujë dhe shkakton një rivënie anësore krejtësisht të shmangshme që çon në barazimin e pashpresuar të Lazios!

Ndodh, nëse koka nuk është e duhura dhe nëse qëndrimi është i paqartë, pa atë forcë, atë zell, atë dëshirë të çmendur për të arritur rezultate edhe para se të performosh.

Në mediat sociale, ky problem është mjaft i pranishëm në mendimet dhe komentet e fansave. Ato e kryqëzojnë për dy veprime: një simulim te Milinkovic-Savic dhe pikërisht rivënia anësore e falur në vend që të largonte topin ose thjesht ta mbante në fushë që të kalonin sekondat…

VIDEO

Related posts

REALIZOI DOPIETË NË FITOREN NDAJ PRISHTINËS/ “Heroi|” Xhon: Kisha shumë presion pa shënuar, por…

Delo.autor

HISTORIKE/ Finalja e Coppa Libertadores: Superclasico River Plate-Boca Juniors

Isa.Autor

“I INFEKTUAR NGA KORONAVIRUSI”/ Banderola “profetike” e tifozit të Katanxaros që po çmend Italinë

Delo.autor

Leave a Comment