Futboll La Liga Sport

SFIDA NDAJ ATLETICO MADRID/ “Katalanasit” publikojnë listën. Një rikthim i madh, një humbje “big” dhe…

Barcelona ka shpallur listën e skuadrës për ndeshjen kundër Atlético Madrid.

Philippe Coutinho e sheh veten përsëri i grumbulluar pas dëmtimit që pësoi në “El Clasico” më 24 Tetor.

Jashtë për zgjedhje teknike Matheus Fernandes. Samuel Umtiti është gjithashtu jashtë, pavarësisht se ishte kthyer disa ditë më parë.

Probleme fizike për Sergio Busquets, pasi ishte grumbulluar me ekipin kombëtar: mesfushori nuk është në dispozicion.

Image

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Sheiku arrin të firmosi me lojtarin e Borussia Dortmund… (VIDEO)

Delo.autor

Real Madrid shkëmbim të ‘çmendur’ me Liverpoolin, Perez dëshiron me çdo kusht Salah

Q.Autor

VDES LEGJENDA MARADONA/ Shkroi historinë e futbollit me Napolin, ja postimi i klubit italian…

Delo.autor

Leave a Comment