Futboll Seria A Sport

SFIDA NDAJ SASSUOLO-S/ Conte merr lajmin e mirë, shërohet nga koronavirusi mesfushori…

Inter mund të rikuperojë një copë të rëndësishme të mesfushës së saj përpara sfidës ndaj Sasuolos të shtunën.

Marselo Brozoviç ka rezultuar negativ në tamponin e kryer ditën e djeshme dhe mund të jetë në dispozicionin e Antonio Kontes për tu stërvitur në grup me shokët e skuadrës.

Një lajm i mirë për zikaltërit pas humbjes zhgënjyese në Champions ndaj Realit të Madridit.

Brozoviç kishte rezultuar pozitiv me koronavirus më 13 nëntor gjatë grumbullimit me kombëtares kroate.

Related posts

ICARDI NUK SHËNOI KUNDËR ATALANTAS/ Spalletti refuzon: Kam folur shumë për të, prandaj…

Delo.autor

MUNGON VETËM ZYRTARIZIMI/ Giampaolo pret shkarkimin, Milan gjen zëvendësuesin

Delo.autor

E BUJSHME NGA SPANJA/ Griezman afrohet me Barcelonën, kjo është dëshira e francezit

Delo.autor

Leave a Comment