Futboll Sport

SKANDAL NË ITALI/ Futbollisti shpërndan videon me “drita të kuqe” të së fejuarës

Një futbollist ka përfunduar në telashe pasi ka publikuar një video me drita të kuqe të së fejuarës.

Ka ndodhur në Torino dhe çështja është shumë e komplikuar. Gjithçka nis nga një lojë e thjeshtë mes të dashuruarish: nga njëra anë është gruaja, edukatore, dhe nga tjetra është futbollisti amator që ka shpërndarë në chat-in e shokëve të skuadrës videon e partneres së tij, sipas Corriere.it.

Një gjest që është kthyer në një thikë me dy presa. Jeta e edukatores është transformuar në një makth: jo për shkak të naivitetit të saj, por për ligësinë e personave që e rrethonin.

Persona që tani duhet të përgjigjen për shpifje në një sallë gjyqi: drejtuesja e kopshtit që ka shkarkuar edukatoren, një mama “spiune” dhe ish-i fejuari që ka përhapur videon mes shokëve.

Related posts

U BË VIRAL NË RRJETET SOCIALE/ Tifozi i famshëm zviceran: Nuk di çfarë më ndodhi, unë u çmenda… (VIDEO)

Delo.autor

“EFEKTI SARRI”/ CHELSEA tregohet pragmatist dhe kalon në avantazh (VIDEO)

Isa.Autor

ALARMANTE/ BOCA-RIVER PLATE: Një lojtar dërgohet në spital, merret vendimi përfundimtar

Isa.Autor

Leave a Comment