Futboll Shqipëri Sport

PËRBALLJA NDAJ MOLDAVISË/ Dalin rezultatet e tamponëve të COVID-19 për Kosovën

Kanë dalë rezultatet e tamponeve të Koronavirusit për përfaqësuesen e Kosovës. Të gjithë lojtarët dhe stafi teknik kanë rezultuar negativ.

Skuadrën do ta drejtojë Muharrem Sahiti pasi Bernard Shaland ka rezultuar dy herë pozitiv me COVID-19.

Sot në orën 17:30 do të jetë stërvitja e fundit e Kosovës për sfidën e nesërme ndaj Moldavisë në orën 20:45 në stadiumin ʺFadil Vokrriʺ të Prishtinës.

Related posts

SKANDALI NË DERBIN E MADONINËS/ Sy të nxirë e brinjë të thyera, karriera e Ibrahimovic mes… sherreve

Delo.autor

E FUNDIT/ Borussia Dortmund interesohet për “MINI-BALOTELLIN” e JUVENTUSIT

Isa.Autor

THEU RREGULLAT DHE FESTOI ME SHQIPONJË/ Shqiptarja mes 100 futbollisteve më të mira në botë

Isa.Autor

Leave a Comment