Bundesliga Futboll Sport

SPEKTAKËL NË BUNDESLIGA/ Talenti Haaland përmbys Hertha Berlin në dy minuta (VIDEO)

Borssia Dortmund ka përmbysur rezultatin kundër Hertha Berlin.

Verdhezinjtë kanë shënuar dy gola të shpejtë me Haaland.

“Golden Boy” ka barazuar në minutën e 47-të dhe ka shënuar të dytin në të 49-ën.

VIDEO 1

Related posts

EUROPË DHE MBIJETESË/ Ka një garë edhe për… “Hirushen” e sezonit në Superiore

Delo.autor

“KEMI VUAJTUR PËR SA I TAKON REZULTATIT”/ Conte: Duhet të marrim shembull nga Parma…

Delo.autor

MALMO-CHELSEA/ “Europa League”: Sarri me shumë ndryshime në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment