Futboll Premier League Sport

SUPERKUPA E ANGLISË/ Arsenal në avantazh, Aubameyang mposht portierin Alisson me një SUPER GOL (VIDEO)

Arsenali ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Liverpoolit për finalen e FA Community Shield. Ekipi londinez gjeti golin në minutën e 13′ me anë të të zakonshmit Aubameyang.

Sulmuesi veproi mjaft mirë në krahun e djathtë të fushës dhe me një goditje të saktë e dërgoi në rrjetë. Zero shanse për portierin Alisson për të reaguar.

Related posts

Iku treni, Hazardi e “tradhëtoi” Realin

Q.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Arsenal-Standard, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 3-0

Delo.autor

AKSIONE PËR GOL/ Ja pse HYSAJ është mbrojtësi më i mirë në SERIE A

Isa.Autor

Leave a Comment