Futboll Premier League Sport

TOTTENHAM-MANCHESTER CITY/ Pas 5 minutash lojë, Son turpëron portierin Ederson dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Tottenham-City, ndeshja e madhe e javës së nëntë të Premier League, është zhbllokuar pas pesë minutash.

Kanë qenë vendasit që kanë shënuar me Son.

Ylli i Spurs ka tundur rrjetën duke ia kaluar topin mes këmbëve portierit të Qytetarëve.

VIDEO

Related posts

LICI I BINDET URDHRIT/ Administratori i Vllaznisë paraqitet për të folur rreth dyshimeve… (VIDEO)

Delo.autor

Irina Shayk e Bradley Cooper shkëlqejnë në tapetin e kuq të “Met Gala”

Sadik.Autor

Roveshata e Bale apo Ronaldo-s, zgjidhet goli më i mirë i “Champions League” (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment