Futboll Seria A Sport

ZBULOHET PRAPASKENA/ Inter ka refuzuar një shumë të “çmendur” për talentin e saj…

Sipas mediave italiane, zbulohet prapaskena se Interi ka refuzuar 50 milionë euro nga Mançester Siti për Alesandro Bastonin.

Klubi zikaltër nuk ka asnjë pretendim për ta larguar, por do ti ofrojë një kontratë me një rritje page për ta bindur shtatlartin italian të qëndrojë që të mbajë veshur ngjyrat zikaltër.

Bastoni ka rënë shumë në sy me paraqitjet e tij fantastike me Interin dhe me kombëtaren e tij italiane ku pretendentët për të fituar shërbimet e tij do të shtohen ndjeshëm në merkaton e janarit.

Related posts

“El Classico”/ Bale shënon golin e dytë ndaj Barcelonës

Sadik.Autor

VIJON TË RUAJ KREUN/ Real Madridi fiton në Osasuna me goleadë

bora.autor

Ditëlindja e deputetit Fidel Ylli/ Ish-mundësi i shquar merr dhuratë një fanellë të Kombëtares

Isa.Autor

Leave a Comment