Bundesliga Futboll Sport

ZGJOHEN KAMPIONËT E EUROPËS/ Pas një SUPER ASIST nga Goretzka, Coman rihap sfidën për Bayern (VIDEO)

Bayern ka barazuar ndaj Werder Bremen.

Coman ka shënuar për bavarezët në minutën e 62-të.

Francezi ka dërguar topin në rrjetë me një goditje të bukur me kokë, pas një asisti perfekt të marrë nga Goretzka.

VIDEO

Related posts

SARRI I MORI PUNËN TEK CHELSEA/ Antonio Conte hakmerret duke i zënë vendin në Serinë A tek…

Delo.autor

Di Francesco: Barcelona është më e forta në botë, por ne do të tregojmë që jemi Roma

Q.Autor

PARALAJMËRON KAMPIONIN KHABIB/ Justin Gaethje: Grushtet e mia shkaktojnë dëme dhe gjak

Delo.autor

Leave a Comment