Futboll La Liga Sport

BARCELONA-VALENCIA/ “Katalanasit” fitojnë një penallti, Messi GABON por…shënon (VIDEO)

Barcelona ka gjetur golin e barazimit ndaj ekipit të Valencias për 1-1.

Leo Messi mori përsipër ekzekutimin e 11 metërshit dhe e dërgoi në rrjetë në të 45’+2′.

Gaya ndërhyri në mënyrë të gabuar. Gjyqtari akordoi karton të kuq fillimisht, por më pas ktheu vendimin dhe la në fuqi kartonin e verdhë plus penalltinë.

 

Related posts

PLAS TEK MAN UNITED/ Klubi dhe lojtarët dalin kundër Mourinho, ata kërkojnë…

Isa.Autor

MPOSHT CONTEN DHE PIOLIN/ Gasperini shpallet “Trajneri i Vitit” në Itali

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Southampton-Liverpool. Rezultati 1-2

Delo.autor

Leave a Comment