Futboll La Liga Sport

BARCELONA-VALENCIA/ Çahet mbrojtja e “Katalanasve”, Diakhaby zhbllokon sfidën në “Camp Nou” (VIDEO)

Barcelona u ndëshkua nga Valencia për 0-1.

Ekipi mik gjeti golin në minutën e 29′ me anë të Diakhaby, i cili dërgoi topin në rrjetë me një goditje me kokë.

Mbrojtja e Barcelonës u vendos shumë keq dhe i dha hapësirë të madhe lojtarit të Valencias.

Related posts

KA SHËLQYER NË KAMPIONAT/ Një shqiptar shpallet lojtari më i mirë i muajit tek skuadra franceze

Delo.autor

Interesohen klubet e mëdha, Dortmundi rrezikon të humbasë Pulisic

Q.Autor

“KAM MARRË NJË HAJMALI ME VETE”/ Reja: 3 zëvendësime janë pak, ju tregoj kush luan ndaj Bjellorusisë

Delo.autor

Leave a Comment