Gossip

BËN PARASHIKIMET E SHORTIT NË CHAMPIONS/ Modelja e njohur nxit tifozët: Shpresoj që Lazio të luajë ndaj… (FOTO)

Aktorja dhe modelja finlandeze e cila jeton prej vitesh në Romë, Ana Falki feston kualifikimin në 1/8 të Lacios dhe bën parashikimet e shortit të Champions-it e cila hidhet të hënën:

“Nuk kujtoj ndonjë short kaq të vështirë prej shumë vitesh.

Janë të gjitha kundërshtarë të vështirë, por në këtë pikë do të më pëlqente të përballeshim me Realin e Madridit që aktualisht është në fundin e një cikli, ose Çelsin që është bërë një skuadër e madhe, por nuk ka kampion në organikën e saj.”, përfundon Ana Falki.

Related posts

USHTRONTE TAEKWONDO/ Sara, sportistja serbe që po “pushton” rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

Tifozja e Juventusit provokon keq, publikon FOTO nudo nga shtrati

Q.Autor

“ENDE NUK E KEMI VENDOSUR TË ARDHMEN PËR ICARDIN”/ Wanda Nara: Do vdisja pa…

Delo.autor

Leave a Comment