Futboll La Liga Sport

CADIZ-BARCELONA/ Koeman i beson treshes Messi, Griezmann, Coutinho (FORMACIONET ZYRTARE)

Lionel Messi ka startuar sonte kundër Cadizit, në ndeshjen e Barcelonës që do ta zhvillojë në kuadër të xhiros së 12 të La Ligës spanjolle

Megjithatë, Barcelona ka dy ndeshje më pak të zhvilluara, derisa Cadiz ka një pikë më shumë se Barcelona.

Për këtë, fitorja është e rëndësishme për Barcelonën që të ngritët në tabelë të La Ligas dhe për këtë sonte ata kanë startuar me Lionel Messi, Braithëaite, Grizmann e Coutinho në sulm.

FORMACIONET ZYRTARE

Related posts

PAS AKUZAVE PËR DHUNË SEKSUALE/ Bach tjetër telefonatë me tenisten kineze: Do të takohemi gjatë Olimpiadës

Delo.autor

GJESTI FANTASTK I PSG/ Bileta falas për zjarrfikësit e Notre Dame

Delo.autor

​Mkhitaryan: Arsenal, ëndërr e bërë realitet

Q.Autor

Leave a Comment