Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ I mjaftojnë 9 minuta lojë, ylli Benzema zhbllokon sfidën ndaj M’gladbach (VIDEO)

Real Madrid ka gjetur golin pas 9 minutash lojë ndaj Borussia Monchengladbah. Skuadra e Zinedine Zidane ka shënuar me anë të Benzema.

Francezi ka përfituar nga një krosim i bukur dhe me kokë e ka dërguar topin në rrjetë duke zhbllokuar sfidën në Valdebebas.

VIDEO

Related posts

KRITIKOHET PËR SJELLJEN JASHTË FUSHE/ Bixente Lizarazu: Neymar është shumë i brishtë, nuk duhet të…

Delo.autor

Skualifikohet padrejtësisht, Senad Gashi tenton vetëgjyqësinë në ring

Sadik.Autor

KRITIKON ASHPËR JUVENTUS DHE CR7/ Moncalvo: Ronaldo nuk ka më lidhje me këtë skuadër. Ja çfarë kërkon të shmangë…

Delo.autor

Leave a Comment