Futboll Kategoria Superiore Sport

E FUNDIT/ Ilir Daja nuk do të drejtojë Partizanin ndaj Bylisit, ja arsyeja…

Partizani luan me Bylisin ditën e sotme , në ndeshjen e vlefshme për javën e 9-të në Kategorinë Superiore.

Për këtë ndeshje, nuk do të jetë në stol trajneri i të kuqve Ilir Daja, i cili për shkak të problemeve shëndetësore, nuk do të jetë në paniknë për ndeshjen e sotme. Skuadra do të drejtohet nga Reinaldo Kalari dhe Artim Pollozhani.

Daja ka vendosur të qëndrojë në shtëpi, në mënyrë që të mos rrezikojë më tepër, duke parë edhe situatën ku e gjithë bota ndodhet nga pandemia.

Related posts

E BUJSHME/ “Banda kriminale” në Madrid, vidhnin bileta të finales Champions

Delo.autor

I ZUNË PRITË SHKALLËT E PALLATIT/ Masakrohen me thikë gjatë natës arbitri i futbollit italian dhe e dashura e tij

Delo.autor

E FUNDIT/ REALI VENDOS PËR TRAJNERIN. Javë e “nxehtë” për kampionët e Europës

Isa.Autor

Leave a Comment