Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Champions: Mbyllet ndeshja Inter-Shakhtar. Rezultati 0-0

Nicolo Barella ka rikuperuar.

Inter-i do të mund të mbështetet te mesfushori sard mbrëmjen e sotme, kur do të luajë kundër Shakhtar për kualifikimin në 1/8-ave të Champions League.

20 minutat e luajtura në San Siro kundër Bologna-s duket se kanë bindur trajnerin Conte dhe lojtari do të jetë në fushë nga minuta e parë.

 

LIVE/ Inter – Shakhtar 0-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

TRANSFERIMI TEK MANCHESTER UNITED/ Babai i Van de Beek: S’pushon telefoni, bëmë gjithë fshatin krenar

Delo.autor

SPEKTAKËL NË BUNDESLIGA/ Bayerni merr përkohësisht kreun me 2 gola në 3 minuta (VIDEO)

Delo.autor

3 GOLA NË 13 JAVË KAMPIONAT/ Zbulohet plani i agjentit Raiola, ideohet shkëmbimi i “Bomberit” Piatek me…

Delo.autor

Leave a Comment