Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Benzema i dhuron fitoren Real Madrid me dopietë dhe kualifikimin. Zidane shpëton stolin

Real Madrid siguron kualifikimin pas një suksesi 2-0 ndaj Borussia Monchengladbah në Valdebebas. Vendosin dy golat e Karim Benzema në pjesën e parë.

Skuadra e Zinedine Zidane duhet të fitonte finalen e saj dhe ia doli më së miri, duke dominuar që në fillim dhe mbyllur llogaritë shumë shpejt, në vetëm 30 minuta.

Related posts

RISIA/ Ja ku do të transferohet ndeshja debutuese e RONALDOS, Chievo-Juventus

Isa.Autor

JOSHËSE dhe BOMBASTIKE/ Blanca Padilla ka bërë një Spanjë të flasë për të (FOTO)

Isa.Autor

20 talentet që duhen vëzhguar në Botëror RUSI 2018

Sadik.Autor

Leave a Comment