Champions League Futboll Sport

REAL MADRID I PAPËRMBAJTSHËM/ Pas një krosimi nga Rodrygo, Benzema ndëshkon M’gladbach (VIDEO)

Karim Benzema i pandalshëm! Sërish në mënyrën e tij, sërish me kokë.

Një krosim perfekt nga Rodrygo ka gjetur kokën e francezit që ka dërguar topin në rrjetë.

Real Madrid tashmë e gjen veten 2-0 ndaj Borussia M. dhe është shumë më i qetë.

VIDEO

Related posts

ARSENAL-WOLVES/ Ndizet sfida në “Emirates”, realizohen 2 gola në 4 minuta (VIDEO)

Delo.autor

Përgatitje “speciale” te Brazili për Botërorin, kush humb topin të këtë kujdes veshin (VIDEO)

Sadik.Autor

E PABESUESHME/ Surprizon Hamilton: Dua të garoj në Moto GP

Isa.Autor

Leave a Comment