Futboll Seria A Sport

2 GOLA NË 5 MINUTA/ Ndizet sfida tek Juventus-Genoa. Morata dyfishon, por miqtë rihapin gjithçka (VIDEO)

Juventusi i gjithi përpara dhe dominim absolut në 20 minutat e para ndaj Genoas në Kupë. Skuadra bardhezi duket sikur do të mbyllë llogaritë e kualifikimit shpejt.

Pas golit të Kulusevskit, suedezi tani bëhet asistman.

Pasim i fluturimthi për Alvaro Morata, i lirë në zonë. Spanjolli nuk vonon por godet dhe shënon ndaj Genoas, që duket në gjumë sonte dhe në mbrojtje skandal.

Czyborra, megjithatë, ka zgjuar disi kuqeblutë dhe me kokë ka realizuar golin e 2-1 duke rindezur sfidën.

VIDEO

Related posts

Perotti: Nainggolan? Ishte i çmendur, por unë i uroj më të mirën!

Sadik.Autor

SERIE A/ Wanda: Icardi mund t’i largojë të gjithë nga Inter me një lëvizje të gishtit

Sadik.Autor

BARAZUAN ME TIRANËN/ Shehi: Le ta humbim ndeshjen, por të luajmë futboll

Isa.Autor

Leave a Comment