Futboll Sport

BËN KOSH ME KËMBË/ Po bëhet virale në botë, shikoni trukun spektakolar të djaloshit shqiptar (VIDEO)

I riu shqiptar Sylë Matoshi ka mahnitur jo të apasionuarit e futbollit në Shqipëri, por dhe të huajt. Djaloshi prodhoi një truk spektakolar në banesën e tij duke mbajtur çadrën në dorë, ndërsa pas disa lëvizjeve godet topin saktë brenda në kosh.

Video-ja e tij është shpërndarë nga media e njohur botërore e futbollit “433” duke marrë mbi 400 mijë klikime.

VIDEO

Related posts

DASHURI E VJETËR/ RONALDO: Kam dashur të luaj për Juventusin që kur kam…

Isa.Autor

NJË DUEL NË DISTANCË/ Ja golat më të bukur të “Pleshtit” dhe CR7 në çerekfinalet e Championsit (VIDEO

Delo.autor

“KJO ËSHTË E PAPRANUESHME”/ Rasti Griezmann-Dembele kthehet në çështje diplomatike (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment