Futboll La Liga Sport

COPA DEL REY/ Pas një asist nga ylli Griezmann, De Jong zhbllokon sfidën për Barcelonën (VIDEO)

Barcelona po fiton 1-0 ndaj Real Sociedad në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës.

Katalanasit e kanë gjetur golin në minutën e 39-të me De Jong.

Holandezi ka realizuar një gol shumë të bukur dhe të vështirë me kokë.

Asisti është dhënë nga Griezmann.

VIDEO

Related posts

RIKTHEHET ME “ÇMENDURITË” E TIJ/ Balotelli “hedh” në det pronarin me motor (VIDEO)

Delo.autor

E DHIMBSHME/ Klubi anglez merr lajmin e keq, mbrojtësi i Premier diagnostikohet me kancer

Delo.autor

ÇMENDURIA/ REALI i futet RICIKLIMIT, FANELLA e tretë PRODHOHET nga MBETJET

Isa.Autor

Leave a Comment