Bundesliga Futboll Sport

KUPA E GJERMANISË/ Bayern Munich e nis me gol, skuadra e kategorisë së dytë kundërpërgjigjet (VIDEO)

Holstein-Bayern Munich, ndeshje e vlefshme për 1/16-at e Kupës së Gjermanisë, është mbyllur 1-1 pas 45 minutave të para.

Gnabry ka zhbllokuar ndeshjen për bavarezët pas një gabimi nga ana e portierit të vendasve në minutën e 14-të.

Holstein është kundërpërgjigjur në minutën e 37-të me 33-vjeçarin Bartels, që ka kapur në befasi mbrojtjen e Bayern.

VIDEO

Related posts

Shqipëri-Kosovë/ Përballja vëllazërore që luhet për prestigj dhe eksperiment

Sadik.Autor

MUNDËN KASTRIOTIN/ Daja: Gëzohem që Torasa u zhbllokua shpejt, të rinjtë më…

Isa.Autor

CHAMPIONS/ “Katalanasit” përmbys Interin me Suarez (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment