Futboll I pakategorizuar Seria A Sport

E FUNDIT/ Juventus humbet sulmuesin Dybala për dy ndeshjet e sezonit, ja shkaku…

Arrijnë lajme në lidhje me gjendjen fizike të Paulo Dybala. Ai u dëmtua ndaj Sassuolos dje.

Sipas asaj që u raportua nga Juventus në faqen e saj zyrtare, argjentinasi raportoi një dëmtim të shkallës së ulët të ligamentit kolateral medial të gjurit të majtë me kohë shërimi prej rreth 15/20 ditësh.

Praktikisht, argjentinasi humbet Interin dhe ndeshjen e Superkupës së Italisë ndaj Napolit, por edhe atë me Bologna.

Problem i madh për Pirlon pasi numri 10 po rigjente formën e tij më të mirë!

Related posts

REAL MADRID NUK BIND/ Presidenti Perez piketon pasuesit e mundshëm të Zidane, ja emri

Delo.autor

SPEKTAKOLARE/ Nuk ka “paqe”: Meksikani Alvarez kurorëzohet “mbreti i boksit”

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Ja pse Ronaldo njihet edhe si CR7

Isa.Autor

Leave a Comment