Futboll Premier League Sport

FA CUP/ Spektakël në derbin Manchester United-Liverpool, realizohen 2 gola në 10 minuta (VIDEO)

Manchester United ka realizuar dhe golin e dytë ndaj Liverpool dhe me Rashford protagonist.

Pasi dha asistin e bukur për golin e Greenwood, sulmuesi realizoi me diagonale.

Tani kthehet maloren për Jurgen Klopp dhe të tijët.

Por Momo Salah sërish brenda zone do të realizonte golin e tij të dytë personal, duke barazuar shifrat.

VIDEO

Related posts

BARAZPESHË/ Barazon rezultatin Newcastle me golin e Clark (VIDEO)

Delo.autor

Thiago Alcantara shënon gol ndaj Monchengladbach

Sadik.Autor

RRËFEHET GARCIA/ Nga Topi i Artë dhe deri tek Interi

Isa.Autor

Leave a Comment