Futboll La Liga Sport

GRANADA-BARCELONA/ Trajneri Koeman i beson treshes së sulmit Messi, Dembele dhe Griezmann (FORMACIONET ZYRTARE)

Barcelona do të luajë në transfertë kundër Grandas prej orës 18:30. Trajneri Ronald Koeman ka ndryshuar sërish formacionin.

Numri një i stolit ka hedhur nga minuta e parë Leo Messin, Dembelen dhe Griezmann. Nuk mungon as i riu Pedri që po bën mjaft mirë në skuadrën katalanase.

Mbrojtja mbetet e arnuar me Dest, Jordi Alba, dhe Araujon. Mbetet për t’u parë nëse Barca do të vazhdojë me rezultate pozitive, pasi ka patur shumë oshilacione këtë sezon.

FORMACIONET ZYRTARE

Related posts

U NDA NGA E DASHURA/ Nejmar nuk humbet shumë kohë për të gjetur partneren e re (FOTO)

Isa.Autor

GAFA NË LISTËN E KOMBËTARES/ FSHF nuk di rolin e futbollistit të grumbulluar

Isa.Autor

NUK PËRMBAHET YLLI I KOMBËTARES/ Shikoni si Sadiku shpërthen në lot pas golit të shënuar (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment