Futboll Seria A Sport

ISHTE PA KONTRATË/ Ish-lojtari i Inter pritet të nisë një aventurë të re me skuadrën e…

Është duke startuar aventura e re e Kuaduo Azamoah me fanelën e Kaljarit.

Mbrojtësi i majtë ganez, ka mbërritur në aeroportin e Sardenjas për të rifilluar një aventurë të re me klubin kuqeblu.

Ganezi 32-vjeçar do të kryejë vizitat mjekësore ditën e nesërme dhe do të firmosë një kontratë të re me klubin e presidentit Tomazo Xhulinit.

Azamoah i cili ishte lojtar i lirë pas aventurës me Interin do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Kaljarit.

Related posts

BOTA E FUTBOLLIT NË ZI/ 1 minutë heshtje tek Barcelona për Maradonën, por shikoni sa keq e përjeton Messi (VIDEO)

Delo.autor

FLET LEGJENDA/ “MILANIT tim s’i duhej trajneri, ishte një ekip i shkëlqyer”, tani janë bër si…

Isa.Autor

VIDEO/ Manchester City dyfishon shifrat ndaj Cardiff, Stërling autor i golit

Q.Autor

Leave a Comment