Futboll Seria A Sport

NUK NDRYSHON KURRË/ Pepe përplaset keq me shokun e skuadrës, shikoni çfarë ndodh në fushë

Mbrojtësi Portugez, Pepe, vazhdon të jetë i njëjtë, ashtu agresiv siç jemi mësuar ta shikojmë në shumicën e rasteve, kryesisht kur luante me Realin e Madridit.

Portugezi është bërë përsëri protagonist dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pas një përplasje që kishte me shokun e skuadrës.

Pepe përplaset keq në fushë me Lum Ndiaje, teksa është dashur ndërhyrja e shokëve të skuadrës dhe arbirit për të qetësuar situatën.

Duket se të dy lojtarët kanë pasur diçka për të zgjidhur që para ndeshjes. Ndërkohë Porto triumfoi në ndeshjen nda Farense në transfertë me rezultatin 1-0.

Kliko linkun

Related posts

Spali në epërsi, shënon golin Andrea Petagna (VIDEO)

Delo.autor

SKANDALI/ Presidenti i Federatës Letoneze lëshon “bombën”: Dukej qartë, lojtarët nuk reaguan si profesionistë

Isa.Autor

PSG s’heq dorë nga Kante/ Barazon ofertën e Chelsea për të marrë kampionin e botës

Isa.Autor

Leave a Comment