Gossip

PO BËHET VIRALE/ Erjona Sulejmani poston memen qesharake. Senatori Bernie e përqafon në plazh…. (FOTO)

Fotoja e Bernie Sanders në Capitol Hill në ditën e përurimit të Presidencës së Biden përfundoi në internet dhe u kthye meme më e parapëlqyer e publikut.

I përjetësuar i ulur në një karrige, i mbuluar nga i ftohti dhe me një xhaketë të rëndë dhe doreza leshi, senatori befasoi ​​botën e mediave sociale që e portretizuan atë në foto të shumta dhe meme qesharake.

Bundled-up Bernie: 'Anti-fashion' Sanders sparks inauguration meme storm |  The Japan Times

Dhe midis tyre, ishte edhe xhirimi i kostumit të Erjona Sulejmani, ish-gruaja e Blerim Dzemaili dhe një tifoze e njohur e Interit.

Erjona postoi një foto të plotë me një meme të Bernie Sanders i cili me të dorezat e boksit mbulojnë dekoltenë.

Related posts

DUKET SE SUKSESIN E KANË NË FUSHË TJETËR/ Bashkëshortet e yjeve të Man Unitedit në pritje të shumë bebave (FOTO)

Delo.autor

ISH-BASHKËSHORTJA E XHEMAJLIT SHFAQE “TOPLESS”/ Bukuroshja thyen rrjetin me këtë FOTO

Delo.autor

“FUTBOLLISTËT I SHPËRDOROJNË PARATË”/ Flet prezantuesja seksi sportive: Nëse marr për burrë një prej tyre, do i mësoj të…

Delo.autor

Leave a Comment