Futboll Ligue 1 Sport

SUPERKUPA E FRANCËS/ Pas një SUPER ASIST nga Di Maria, ylli Icardi zhbllokon sfidën për PSG-në (VIDEO)

Është zhbllokuar në fundin e pjesës së parë Superkupa e Francës mes PSG dhe Marseille.

Kanë qenë parisienët që kanë kaluar në minutën e 37-të me Mauro Icardi, i cili nuk shënonte që nga shtatori i kaluar.

Një gol që ka ardhur pas një asisti perfekt nga Di Maria.

VIDEO

Related posts

AKORDI VIDAL-INTER/ Ja pse sot pritet të jetë ditë vendimtare

Delo.autor

THYEN “MALLKIMIN” E TRANSFERTAVE/ “Katakanasit” mposhtin Getafen dhe ngjiten në vendin e dytë

Delo.autor

Valencia nuk hap rrugë, Cancelo gjithnjë e më larg Interit

Sadik.Autor

Leave a Comment