Futboll Seria A Sport

COPPA ITALIA/ E pabesueshme, talenti Melegoni ngrin Juventus me një SUPER GOL nga distanca (VIDEO)

E bujshme në Torino! Genoa gjen edhe golin e barazimit ndaj Juventusit me anë të një perle të të riut Melegoni, që me goditje nga jashtë zone mposht Buffon…

Edhe pse bardhezinjtë dominuan në pjesën e parë nuk e mbyllën ndeshjen dhe kështu që pas golit të Cyborra, erdhi ai i Melegonit.

Për Juventusin shënuan Kulusevski dhe Morata në vetëm 20 minuta.

VIDEO

Related posts

Plas ‘bomba’ nga drejtori sportiv i PSG-së: Nuk e kemi të garantuar qëndrimin e Neymarit

Q.Autor

E FRIKSHME/ Ndërhyrje HORROR për INFRAKT, reagimi do t’ju lërë të ngrirë (VIDEO)

Isa.Autor

James: Duam të kualifikohemi në finale, nuk kam asgjë me Zidanin

Sadik.Autor

Leave a Comment