Bundesliga Futboll Sport

SYNON TË QËNDROJË NË BUNDESLIGA/ Ekipi që lufton për mbijetesë i kërkon Inter dy futbollistët Perisic dhe Eriksen

Sipas Sky Sport, Hertha Berlin është në kërkim të përforcimeve të rëndësishme për të ndihmuar ekipin të sigurojë qëndrimin në Bundesliga: ditët e fundit kishte sondazhe për lojtarë të kalibrit të Ivan Perisic (31 vjeç) dhe Christian Eriksen (28 vjeç) të Interit por edhe Xherdan Shaqiri (29 vjeç) i Liverpool.

The Inter Team That Should Lineup Against Fiorentina

Askush nga të tre, megjithatë, nuk do të kishte pranuar opsionin gjerman: të dy zikaltërit, në veçanti, kanë një rrogë të lartë dhe të papërballueshem për arkat e Hertha Berlin.

Nëse do të garantohej ajo, Interi do t’i jepte me gjithë dëshirë pasi urdhëri nga Kina është i prerë: vetëm largime dhe asnjë afrim apo shkëmbim!

Related posts

Flamurtari i ILIR DAJËS i frikshëm, super “goditje” nga vlonjatët

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja miqësore Manchester United-Milan. Rezultati 1-2

Delo.autor

RRËFEN ÇMENDURINË E RONALDINHOS/ Maxi Lopez: Një ditë më theu derën e dhomës…

bora.autor

Leave a Comment