Futboll La Liga Sport

TRANSFORMIMI I NINO TORRES, SPANJOLLI MERR NJË OFERTË NGA “WWE”/ Royal Rumble: Duket gati për…

Fernando Torres është rritur personalisht dhe fizikisht. Dhe ky ndryshim ka tërhequr vëmendjen e WWE, që i ka bërë Torres një ftesë speciale për Royal Rumble.

Profili WWE i BT Sports ka publikuar në Twitter një fotomontazh të Torres para grafikës klasike të Royal Rumble me mesazhin:

“El Nino duket gati për Royal Rumble. Fernando Torres është bërë gati për eventin e 31 janarit”.

Në fakt, fiziku i spanjollit ka ndryshuar shumë në krahasim me kohën kur ishte futbollist profesionist. Megjithatë, duket e vështirë që ai të marrë pjesë në eventin më të famshëm të wrestling në botë, duke parë se Atletico Madrid sapo e ka emëruar trajner të ekipit të dytë.

Related posts

Roma-Liverpool, verdhekuqtë besojnë në mrekullinë e dytë në “Olimpico”

Sadik.Autor

Gomis tremb të gjithë, bie pa ndjenja në tokë në humbjen e Galatasarayt

Q.Autor

“LEGJEONARËT”/ Nedim Bajrami shënon golin e parë në Serinë A, Empoli mposhtet në shtëpi (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment