Futboll Premier League Sport

E BUJSHME NAG ANGLIA/ Dëshiron largimin, klubi i madh i Premier League presing për yllin e Fiorentinës…

Mançester Junajtid në presing për Nikola Milenkoviç. Sipas asaj që raporton britanikja “The Sun”, qendërmbrojtësi i Fiorentinës është objektivi numër një i “djajve të kuq”, të cilët po kërkojnë një mbrojtës për të bashkëpunuar së bashku me Heri Mekguajër.

Me lojtarin serb kanë nisur kontaktet, ku 23-vjeçari vlerësohet me shifrën e 30 milionë sterlinave. Milenkoviçit i skadon kontrata në qershorin e 2022 dhe klubi vjollcë nuk dëshiron që ta humbasë me parametra zero duke parë dëshirën e tij për tu larguar me një skuadër më të madhe se Fiorentina.

Related posts

MOTO GP/ Dovizioso: Lorenzo e Pedrosa e tepruan, humba pikë për kampionatin

Sadik.Autor

“JASHTËTOKËSORI” DREJT KALIMIT TEK PSG? Reagon babai i Messit: Ja si është e vërteta

Delo.autor

LIGA E KOMBEVE/ Gjermania bie nga Liga A

Isa.Autor

Leave a Comment