Futboll Seria A Sport

EUROPA LEAGUE/ Gabon kapiteni Romagnoli, Kanga mposht portierin Donnarumma nga pika e bardhë (VIDEO)

Crvena Zvezda ka barazuar ndaj Milanit me penallti, pas një prekje me dorë brenda zone nga kapiteni Romagnoli.

Arbitri nuk ka patur dyshime edhe pse kontakti ishte afër lojtarëve.

Kanga ka mposhtur Donnarumma nga 11 metrat.

VIDEO

Related posts

PAS TRIUMFIT NDAJ CHARLTON/ Florian Marku merr hakmarrjen dhe thumbon: Menduan se do të më poshtëronte, por…

Delo.autor

I FTUAR SPECIAL TEK “SELMAN STËRMASI”/ Shikoni kush po e ndjek nga afër sfidën Partizani-Teuta (FOTOLAJM)

Delo.autor

“TOPI I ARTË”/ Ronaldinho “GODET” Messin: Nuk është më i miri në histori…

Delo.autor

Leave a Comment