Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Europa League: Mbyllet ndeshja Manchester United-Sociedad. Rezultati 0-0

Manchester United do të ketë përball skuadrën spanjolle, Real Sociedad në kuadër të 1/16 të Europa League.

“The Red Devils” fituan ndeshjen e parë me rezultat 4-0 dhe pritet ta kenë lehtë ndeshjen kthyese në Old Trafford.

Për United mungojnë, Cavani, Jones, McTominay, Pogba dhe Van de Beek.

Për Sociedad nuk do jenë të pranishëm, Moya, Le Normand, Fernandes, Eulustondo, Ayesa.

 

LIVE/ Manchester United – Sociedad 0-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

U NJOFTUA 3 ORË PËRPARA NDESHJES PËR VDEKJEN E BABAIT/ Lojtari shpërthen në lot pasi realizoi gol

Delo.autor

LIVE/ Startojnë sfidat e Ligës së Kampionëve, duel “zjarri” në Angli, Barcelona kërkon ta mbyll me të parën

Delo.autor

LIVERPOOL I PAPËRMBAJTSHËM/ Sulmuesi Salah dhuron spektakël dhe ndëshkon Arsenal (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment