Ndeshjet Live Sport

LIVE/ La Liga: Mbyllet ndeshja Valladolid-Real Madrid. Rezultati 0-1

Real Madrid përballet sonte me fillim nga ora 21:00 me Real Valladolid, në kuadër të javës së 24-të në La Liga.

“Los Blancos” janë edhe më të motivuar pas humbjes së Atletico Madridit nga Levante pak më parë dhe do të kërkojnë t’i afrohen edhe më shumë.

Në anën tjetër, Valladolid me fitore eventuale do të largohej nga zona e rrezikshme.

 

LIVE/ Valladolid – Real Madrid 0-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 66/ Real Madrid kalon në avantazh me golin e shënuar nga Casemiro.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

EURO 2020/ “Gjermania bën “vetëvrasje”, De Ligt e kthen në lojë. Ja “perla” (VIDEO)

Delo.autor

GATI PËR REVOLUCIONIN E MADH/ Ja 5 lojtarët e paprekshëm të Juventusit në verë

Delo.autor

Historia e pabesueshme/ Ja si u grumbullua mbrojtësi francez!

Sadik.Autor

Leave a Comment