Futboll Seria A Sport

“NË CHAMPIONS NA PRET NJË NDESHJE E VËSHTIRË”/ Ylli Milinkovic-Savic rrëfen ëndrrën e tij: Dëshiroj të vesh fanellën e…

Sergej Milinkoviç-Saviç i cili po zhvillon një kampionat të kënaqshëm me Lacion, nëpërmjet një interviste në mikrofonat e medias serbe “TV Nova”, ka shprehur dëshirën dhe ëndrrën e tij për t’u transferuar tek Reali i Madridit:

“Në Champions na pret një ndeshje e vështirë. Të them të drejtën do dëshiroja të luanim në Madrid ndaj Realit për të ndërruar fanellat.

Por besoj se ndaj Bajernit do të bëjmë një ndeshje të madhe. Ëndërroj të luaj për Realin e Madridit që kur kam qenë fëmijë.

Kjo është ëndrra ime që i vogël dhe do të bëj të pamundurën për ta realizuar.”, përfundoi mesfushori serb.

Related posts

Dështoi si futbollist, kush është arbitri që bëri masakër me Lushnjën? Ja si arriti Ferhataj në Superiore

Q.Autor

Nica nuk tërhiqet/ Klubi francez kërkon 10 milionë euro për ta lën të “lirë” Balotellin

Isa.Autor

FILLIM ZHGËNJYES NË COPA AMERIKA/ Humbja me Kolumbinë, çudit Lionel Messi

Delo.autor

Leave a Comment