Futboll Seria A Sport

PLAS NË COPPA ITALIA/ Pirlo e zëvendësoi 14 minuta nga fundi, Ronaldo shfryn ndaj trajnerit të Juventus (VIDEO)

Autor i dy golave ndaj Interit, Cristiano Ronaldo u zëvendësua nga Pirlo në minutën e 76-të teksa në vend të tij u aktivizua Alvaro Morata…

Një ndërrim që nuk u prit aspak mirë nga CR7 që doli duke shtrembëruar fytyrën dhe më pas i tha edhe diçka trajnerit bardhezi duke shfryrë jo pak pasi ishte i pakënaqur që nuk e la në fushë deri në fund.

VIDEO

Related posts

PRANË ZYRTARIZIMIT/ MODRIC TEK INTERI: SOT vendoset PËRFUNDIMISHT për kroatin

Isa.Autor

“DO TË KEMI DISA LAJME EMOCIONUESE SË SHPEJTI”/ Florian Marku karikon fansat e zjarrtë

Delo.autor

Garë e ashpër për yllin e Leverkusen, klubi gjerman “kërcënon” Chelsean dhe Arsenalin

Q.Autor

Leave a Comment