Gossip

SHIKIM SY MË SY PËRPARA PERËNDIMIT/ Diletta Leotta zyrtarizon lidhjen e re me aktorin e njohur turk (FOTO)

Sy më sy përpara se të jepnin puthjen e parë në sfondin e perëndimit të diellit.

Moderatorja dhe njëkohësisht gazetarja e njohur sportive në median “DAZN”, Dileta Leota ka publikuar në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, foton e parë me aktorin e njohur turk Xhan Jaman, duke zyrtarizuar lidhjen e tyre në ditën e Shën Valentinit.

Gjatë publikimit të kësaj fotoje Dileta ka marrë shumë pëlqime duke parë dhe çastin romantik që ndau me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Related posts

DEL E VËRTETA/ Ish-e “BOMBA” e NEYMARIT: U NDAMË sepse mes nesh kishte…

Isa.Autor

Cristiano Ronaldo tek Juve? Për momentin ai po shijon vetëm puthjet e nxehta…

Sadik.Autor

Wanda vazhdon të provokojë në Instagram, Icardit nuk i pëlqen aspak

Q.Autor

Leave a Comment