Futboll Sport

SHKËLQEN NË TURQI/ Ish-lojtari i Milan dhuron spektakël me Karagumruk, shikoni SUPER GOLIN e realizuar (VIDEO)

Fabio Borini, i cili, këtë sezon aktivizohet te Karagumruk, në Turqi, ka realizuar një supergol në ndeshjen e sotme që ekipi i tij e fitoi me rezultatin 2 me 0.

Borini, shënoi golin e dytë të takimit duke e marrë topin nga mesi i fushës dhe duke e goditur topin nga vija e 16 metrave. Përveç Borinit, te Karagumruk aktivizohen dhe Lukas Bilia dhe Andrea Bertolaçi. Për më tepër shikoni golin fantastik të realizuar nga sulmuesi italian.

Related posts

“ËSHTË E TRISHTË, POR KY ËSHTË REALITETI”/ Ramos kritikon spanjollët: Duhet të marrin shembull nga Italia

Delo.autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Klubi i Serisë A insiston për lojtarin e Manchester United, ofron ofertë të re

Delo.autor

VOLEJBOLL/ U zyrtarizua në krye të Tiranës, trajneri Sako: Bardheblutë, të etur për trofe

Delo.autor

Leave a Comment