Futboll Seria A Sport

E FUNDIT/ Portieri Donnarumma refuzon ofertën e Milan-it për rinovim, ja shifrat dhe detajet e akordit…

Rrugë e dyfishtë në përpjekje për të bindur Gianluigi Donnarumma të nënshkruajë rinovimin e kontratës që skadon në qershor.

Milani – raporton ‘Sky’ – ka vendosur në pjatë një kontratë dy-vjeçare dhe një-vjeçare për të mbajtur lojtarin të paktën për një sezon tjetër dhe të kthehet për të diskutuar një rinovim më afatgjatë në disa muaj.

Për momentin, megjithatë, nuk ka asnjë marrëveshje: propozimi është me vlerë 7 milion euro neto në sezon, një ofertë që nuk plotëson kërkesat e portierit të kombëtares dhe agjentit të tij.

Related posts

REKORD NË TURQI/ Trajneri largohet pas 5 ditësh nga klubi i Erzurumspor, ja arsyeja…

Delo.autor

NUK E “KAPËRDINË” ENDE TRADHËTINË E SARRIT/ Shikoni çfarë bëjnë tifozët e Napolit para ndeshjes (FOTO)

Delo.autor

Ekspertiza mjekoligjore: “Takiaritmia” i mori jetën Astorit. Mund të kishte shpëtuar

Sadik.Autor

Leave a Comment