Gossip Sport

FOTOLAJM/ E ftuar speciale, Eva Murati shkëlqen në studion e “Tiki Taka” në Itali

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar speciale në studion e një nga emisioneve më të ndjekur italian të futbollit “Tiki Taka”, në “Mediaset 1”.

Bukuroshja shqiptare ka folur për pasionin e saj për sportin, ndërsa i ftuar ka qenë edhe djali i Diego Armando Maradonës. Aktorja dhe njëkohësisht prezantuesja e njohur ka marrë komplimentet e moderatorit të famshëm Piero Chiambretti, jo vetëm për paraqitjen e saj, por edhe për italishten e shkëlqyer që fliste.

“Vajza e Champions-it në Shqipëri shkëlqen. Edhe italishtja e saj është mbresëlënëse”, tha Chiambretti. Ndërkohë gjatë emisionit Murati ngacmoi të ftuarit pasi kishte sfiluar një modele në studio duke thënë: “Si ja bëni të flisni për futboll kur futen në studio femra kaq të bukura…?!”.

Eva shndriti në studion e “Tiki Taka”-s, me fustanin e kuq, tepër elegant, duke i dhënë një shkëlqim special kësaj mbrëmjeje, me bukurinë që rrezatone.

Vlen të theksohet fakti se Eva Murati është tifoze e Juventusit, teksa e ka shprehur hapur simpatinë për kampionët në fuqi të Serisë A.

Related posts

MAROTTA TEK INTER/ Misioni parësor parakalimi i Juventus-it

Isa.Autor

Ecuria me Panuçin në stol, pësojmë dy gola për ndeshje

Sadik.Autor

KOMBËTARJA NË SUEDI/ Ja si duket hoteli luksoz ku janë akomoduar kuqezinjtë në Gllasgou (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment