Futboll La Liga Sport

RIKTHIMI TEK BARCELONA/ Viktor Valdes refuzon ofertën e presidentit Laporta, ja shkaku…

Joan Laporta me zgjedhjen e tij si president i ri i Barcelonës kërkon të rikthejë disa ishë të ekipit të lavdishëm që kanë luajtur në mandatin e tij të parë si president.

Një ndër ta është dhe ish-portieri blaugranas, Viktor Valdes, të cilit i është ofruar një kontratë si trajner i portierëve, por sipas ‘’DiarioSport’’ marrëveshja nuk është arritur, pasi Valdes po kërkon punë si trajner i mirëfilltë.

Në vitin 2019 ish-gardiani ka stërvitur ekipin e të rinjve, por u largua pas disa muajsh.

Related posts

“GUARDIOLA GJITHMONË KËRKON TË JETË PROTAGONIST”/ “Shpërthen” babai i Agueros: Nuk i besoj lotëve të tij

Delo.autor

FINALJA/ Inter pëson të tretin, Sevilla realizon me ndihmën e Lukaku-t

Delo.autor

SUPERKUPA E SPANJËS/ “MAGJIA” Toni Kroos, gjermani shënon nga goditja e këndit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment