Futboll Kategoria Superiore Sport

E PAZAKONTË NË SUPERIORE/ Episod komik në Korçë, shikoni çfarë i ndodh arbitrit Laver Alla (VIDEO)

Një moment komik është regjistruar në Korçë, në ndeshjen mes Skënderbeut dhe Tiranës.

Në minutën e 43’, arbitrit të ndeshjes, Laver Alla, i ndodh diçka e papritur. Gjatë ekzekutimit të goditjes së dënimit nga Batha, mbrojtja korçare ka larguar topin, por ky i fundit është përplasur te arbitri i ndeshjes.

Menjëherë pas kësaj, arbitri Alla rrëzohet në tokë, por pa probleme, teksa më pas ndeshja vazhdon pa probleme.

Related posts

Renditja/ Ndodh për herë të parë në Botëror: Japonia kualifikohet nga kartonët e verdhë

Isa.Autor

MBARON PRITJA/ Juventus e nis pa Sarrin. De Ligt në stol, Dybala me rol të ri në sulm

bora.autor

YLLI ARGJENTINA TEK JUVENTUSI/ Dalin në shitje fanellat bardhezi të Icardit

Delo.autor

Leave a Comment