Gossip Sport

“JU DËRGOJ PUTHJE DHE GËZUAR PASHKËT”/ Vajza bukuroshe e ish-futbollistit tërbon rrjetin me pozat seksi (FOTO)

Modelja Bianka Gaskoin, vajza e futbollistit të njohur anglez, Pol Gaskoin, ka uruar ndjekësit e saj me rastin e festës së Pashkës, me një set fotografik superseksi.

Bianka, e veshur me bikini të zeza provokon ndjekësit teksa në kokë ka vendosur një palë veshë lepuri dhe shkruan: ”Ju dërgoj puthje lepurushësh dhe Gëzuar Pashkët”.

Foto kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente, teksa biondja seksi di si t’i bëjë ndjekësit për vete.

Related posts

NUK DO TA BESONI/ Ja kush do ta zëvëndësojë GATTUSON, është trajnerë i MADH

Isa.Autor

Kaos te Juventusi, lojtarët rebelohen me Allegrin

Sadik.Autor

PLAS tek Man United/ Mourinho zbulon FAJTORËT për humbjen me West Ham

Isa.Autor

Leave a Comment