Futboll Sport

PO BËHET VIRALE/ Shikoni si futbollisti 11-vjeçar dhuron spektakël gjatë ndeshjes me të rritur (VIDEO)

Një video ku shihet një 11 vjeçar i cili luan me skuadrën e të rriturve në Liberi, ka bërë xhiron e botës.

Erik Marshall quhet 11 vjeçari i cili luan për skuadrën e Fc Garou. Siç shikohet dhe në video, Marshall gjatë gjithë kohës ruan pozicionin e tij, teksa mundohet të ushtrojë presing dhe përpiqet të luajë disa pasa të bukura.

‘’Le të shpresojmë që në një të ardhme, Marshall të jetë pjesë e ekipeve më të mira në botë’’, shkruhet në faqen zyrtare të ekipit liberian, të cilët luajnë në ligën e 4-ët në shtetin e tyre.

Related posts

JUVENTUS AFRON MORATAN/ “3-2-5” e Pirlos tani mund të bëhet realitet. Ja formacioni i mundshëm

Delo.autor

Montero shënon gol ndaj Atletico Madridit

Sadik.Autor

SHERRI PAS NDESHJES ME KUKËSIN/ Flet Presidenti Gazmend Demi: Trajneri Lerda do të jetë…

Delo.autor

Leave a Comment