Futboll Premier League Sport

ARSENAL-LEEDS/ Mungon Mustafi, starton Granit Xhaka (FORMACIONET ZYRTARE)

Në ndeshjen që do të zhvillohet nga ora 20:55, për ‘Topçinjtë’ do të startojë Granit Xhaka, derisa Shkodran Mustafi është lënë në shtëpi.

Kjo sfidë është e vlefshme për rrethin e tretë të FA Cup.

për Leeds United starton shqiptari, Gjanni Alioski.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Leeds United.

Arsenal:

Leeds:

Related posts

Real e injoron/ Dy super klubet e europës nisin ankandin për Cristianon

Sadik.Autor

“EKONOMISTI” ZIDANE/ Trajneri i Realit fiton 8 tituj me 70 milionë euro shpenzime

Delo.autor

Unai Emery: Neymar nuk do të largohet nga Paris SG…

Q.Autor

Leave a Comment