Gossip Sport

“XHELOZIA VIRTUALE NUK EKZISTON”/ Lidhja me ish-sulmuesin e Interit, vajza e Maradonës sulmohet në rrjet (FOTO)

Vazhdon të krijojë diskutim në Argjentinë dhe në rrjetet sociale raporti që vajza më e vogël e Diego Armando Maradonës, Xhanina (31 vjeç), mendohet të ketë me Pablo Daniel Osvaldon, 35 vjeç, sot sulmues i Banfild, në Argjentinë, i cili në të kaluarën është aktivizuar me Interin, Romën, Juventusin, etj.

Nuk kanë munguar sulmet në ueb nga ata që nuk e pranojnë këtë lidhje.

Normalisht, e bija e ish-yllit të futbollit, i ndarë nga jeta pak kohë më parë është përgjigjur në “Instagram”-in e saj: “Xhelozia virtuale ekziston… Ajo që nuk blihet është qetësia dhe të qenit i lumtur pa u prishur punë të tjerëve”.

Related posts

Marco Reus e kalon Dortmundin në epërsi, shënon golin e parë nga… (VIDEO)

Isa.Autor

I LIND GRUAJA/ Titullari i “Axurrëve” braktis grumbullimin përpara ndeshjes ndaj Polonisë

Delo.autor

ZBULON ARSYEN PSE U LARGUA NGA SPANJA/ Neymar rrëfen: Ika nga Barcelona sepse doja…

Delo.autor

Leave a Comment